HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 3 Ekim 2017

Sönmezoğlu'nun Mutlu Günü

Magazinizmir
Sönmezoğlu Yapı AŞ’nin sahibi Rıdvan Korkmaz Budak ile İngilizce öğretmeni Merve Türkoğlu, Kaya İzmir Thermal&Convention’da düzenlenen görkemli düğün töreniyle evlendi. Yaklaşık bin kişinin katıldığı düğün töreninde sevilen sanatçı Bengü, Merve Özbey ve Erdem Kınay sahne aldı.

Sevilen sanatçı Bengü; Budak çiftine güzelliklerle dolu bir yaşam dilerken ilişkilerinin kıymetini bilmelerini tavsiye etti.

Birbirinden ünlü sanatçıların sahne aldığı düğün töreninde Sönmez ve Betül Budak’ın oğulları Rıdvan Budak’ın nikah şahitliğini Bülent Güngör, Mehmet Metin üstlenirken Faruk Türkoğlu ile Ayfer Türkoğlu’nun kızları Merve Türkoğlu’nun şahitliğini Ata Karaosmanoğlu, Celal Can Kocatürk üstlendi.

2 sene önce arkadaş ortamında tanışan çift Nisan ayında tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atmıştı.

Merve Türkoğlu’nun ünlü modacı Ertan Kayıtken tasarımını üstlendiği gelinliği konuklardan tam not alırken Rıdvan Korkmaz Budak’ın yine Ertan Kayıtken imzasını taşıyan damatlığı şıklığı ile göz doldurdu.

A46 ve Nova Luna Event’in düzenlediği düğün organizasyonun en güzel anları Erssell fotoğrafçılık tarafından ölümsüzleştirildi.

Çiçeği burnunda evli çift balayı için rotayı Uzak Doğu’ya çevirdi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN