HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 24 Mayıs 2017

Söke Bir Başka Güzel

Magazinizmir
Söke bir başka güzel belgeseli duygulandırdı. Selami Taner ve Meandros Casting tarafından yaklaşık bir yıl önce çekimlerine başlanan ve dün izleyicinin beğenisine sunulan belgesel ve tanıtım projesi, izleyiciden tam not aldı.

Eser için dün gece Söke Recep Yazıcıoğlu Kültür Salonu' nda bir gala düzenlendi. Söke halkının yoğun ilgisiyle karşılaşan galanın onur konukları arasında Söke Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu, Söke Belediye Başkanı Süleymen Toyran, Söke Belediye Başkan yardımcısı Ahmet Karakaş, Söke Ticaret Odası Başkanı Haluk Kutlay, Söke Ticaret Borsası Meclis Başkanı Nejat Sagel, Söke Şehir Tiyatrosu VE Meandros Oyunculuk Yönetim Kurulu Başkanı Birşen Sümerkan, Oda Başkanları ve Aydın' ın yeni kanalı tvDEN' in Yönetim Kurulu Başkanı Emin Aydın da vardı.

Kokteylle başlayan gece, saat 20.00' de belgeselin gösterimiyle devam etti. Belgesel sırasında Atatürk ile sohbet eden teyzenin anıları izleyenleri duygulandırdı ve yoğun alkış aldı. Sunumun ardından onur konukları sahneye davet edildi ve konuklar, 'Söke bir başka güzel'e emeği geçenlere teşekkür etti. Yapımcılığını ve Yönetmenliğini Selami Taner'in üstlendiği Söke bir başka güzel' in Görüntü Yönetmenliği tvDEN Program Koordinatörü Teoman Zelvi' ye, metin yazarlığı ise yine tvDEN'in Editör-Haber Spikerlerinden Güler İsmailoğlu Zelvi' ye ait... 

 

 

 

HABER: Mesut Varlık

FACEBOOK İLE BAĞLAN