Sibel Can, Yine Yeniden İzmir'de

Her sene olduğu gibi İzmir'de Kaya İzmir Thermal& Convention'da sevenleriyle buluşan Sibel Can, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.Birbirinden özel ve sevilen şarkılarını seslendiren Can, göğüs dekolteli ve transparan siyah sahne kıyafetinin yanı sıra dans şovlarıyla sevenlerinden tam not aldı. İzmir’de olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Can, "Aşk'ın ve sevginin dili olan şarkıları seslendirmek benim için büyük bir nimet" şeklinde konuştu.

İzmir’in en büyük salonu Kaya Kongre Merkezi’nde tekrar sahne almaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Can, "Bu salon da ne zaman konser versem bana uğur getirdi. Bu gece burada olan herkese aynı şekilde uğur getirmesini diliyorum" dedi. İzmir’de daha sık sahne almak istediğini belirten Sibel Can, Tiamo Tur’un sahibi Fatih Çelik’ten kendisini İzmirlilerle tekrar buluşturması için söz aldı. Sibel Can’ı yaklaşık 1000 kişi dinledi.

Sibel Can’dan önce sahne alan Tepecik Senfoni Orkestrası, seslendirdiği birbirinden güzel parçalarla geceye katılan konuklardan büyük alkış aldı.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Kaya İzmir Thermal&Convention, Sibel Can, Kaya Kongre Merkezi İzmir, Tiamo Tur İzmir, İzmir Tiamo Tur, Fatih Çelik, Tepecik Senfoni Orkestrası İzmir, İzmir Tepecik Senfoni Orkestrası, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti