Sevgi Yolunda Aşk Var

Tüm dünyada Sevgililer Günü olarak kutlanan 14 Şubat Konak Belediyesi'nce düzenlenen çok renkli bir etkinlikle kutlandı.İzmir'in gümüşçüler ve kitapçılarıyla ünlü Sevgi Yolu'nda düzenlenen 14 Şubat kutlama programı sevgililere, sevgisini kaybetmeyen tüm çiftlere unutulmaz bir akşam yaşattı. 'Sevgi Yolu'nda Hayat, Sokakta Aşk Var' adlı etkinlik yağmurlu havaya rağmen büyük ilgi gördü.

Sevgililer Günü'nü kutlayan çiftler rengarenk ışıklarla süslenen Sevgi Yolu'nda buluştu. Etkinlikte genç sevgililerin yanı sıra evliliklerinin 40. yılını kutlayanlar da vardı. Sokağa yerleştirilen kalp şeklindeki balonlar, ağaçlara asılan aşk şiirleri dikkat çekerken, aşıklar için hazırlanan özel fotoğraf köşeleri de büyük ilgi gördü. Çiftler bol bol selfie çektirdi.

Sevgi Sokağa Taştı

Sevgililer için özel hazırlanan 'Seviyorsan gel konuş bence' köşesinde, çiftler birbirlerine aşklarını ilan ederken, 'Seviyorsan gel yaz bence' panosu da sevgisini dile getirmekte zorlananların akınına uğradı. Dev pano sevgi sözcükleriyle doldu taştı. Sevginin sokağa taştığı gecede gurup Punta sevilen aşk şarkılarını seslendirdi.

Etkinliğe katılanlar aşklarını yağmur altında söylenen şarkılar eşliğinde yaşadı. Gece de dev kalp önünde gerçekleştirilen canlı heykel performansı da büyük ilgi gördü. Aşıkların yanı sıra sokaktan geçenler de iki aşık çifti canlandıran oyuncularla bol bol fotoğraf çektirdi.  

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Konak Belediyesi, Sevgi Yolu İzmir, İzmir Sevgi Yolu, İzmir Etkinlikleri, Alsancak Sevgi Yolu