SEV Ailesi 20. Yıl Kutlaması İçin Buluştu

Özel İzmir SEV İlköğretim Kurumları tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen "SEV Family Day" etkinliği okul velilerini ve öğrencileri buluşturdu.Her yıl olduğu gibi bu yıl da "SEV"li ailelerin katılımıyla düzenlenen etkinlikte, aileler tanışma ve etkinliklere birlikte katılma fırsatı yakaladı.

İzmir SEV’in bu yıl 20 yaşına girmesinin kutlandığı etkinliğin teması, "Biz Büyük Bir Aileyiz" olarak belirlendi. Türkerler İnşaat Mahall Bomonti desteğiyle düzenlenen “SEV Family Day” etkinliği brunch ile başladı. İzmir SEV İlkokul Müdürü Dr. Özlem Altay Yücesoy, İzmir SEV Ortaokul Müdürü Sedef Özyiğit, 20 yıldır İzmir SEV’de görev alan öğretmenler ve tüm SEV Ailesinin katılımı ile hep birlikte 20. yıl pastası kesildi.

Büyük bir coşkuyla SEV Marşı’nı söyleyen SEV'li aileler; spor aktiviteleri, turnuvalar, atölye çalışmaları ve oyun parkurundaki oyunlarla eğlenceli bir gün geçirdiler. Gün boyunca süren etkinlikler, canlı müzik dinletisiyle son buldu.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Özel İzmir SEV İlköğretim Kurumları, SEV Family Day, Dr. Özlem Altay Yücesoy, Sedef Özyiğit, izmir etkinlikleri, izmir cemiyet hayatı