'Sen Kiminle Dans Ediyorsun' Filmi Ekibi 18 Kasım Cumartesi Optimum'a Geliyor

Bana Masal Anlatma ve Kara Bela filmlerinden sonra Burak Aksak’tan yepyeni bir film. Küçük insanların samimi hikâyelerini ve başarı mücadelesini anlatan Sen Kiminle Dans Ediyorsun’da kahkaha, dans ve dostluk bir araya geliyor.17 Kasım’da BKM yapımcılığında vizyona girecek olan Binnur Kaya, Demet Özdemir, Uraz Kaygılaroğlu ve Okan Çabalar’ın başrollerde olduğu yapım, aşkın dansını perdeye taşıyor.

'Sen Kiminle Dans Ediyorsun' filminin tamamı İstanbul’da gerçekleştirilen çekimleri beş hafta sürdü. 'Sen Kiminle Dans Ediyorsun?' aynı zamanda Sana Bir Sır Vereceğim, Çilek Kokusu ve No: 309’la hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan Demet Özdemir’in ilk sinema filmi olma özelliğini taşıyor.

Ayrıca sinemaseverlerin özlediği oyuncu Binnur Kaya, bu filmle dört yıl sonra beyazperdeye muhteşem bir dönüş yapacak. Yapımda ayrıca Nergis Öztürk ve Berat Yenilmez de çok konuşulacak performanslarıyla yer alıyor.

İzmir Galası Optimum’da Gerçekleşecek

Filmin Optimum’da gerçekleştirilecek olan İzmir galasına, filmin başrol oyuncuları ve yönetmen Burak Aksak’ta katılacak.

BKM Ege Bölge Temsilciliği Devajans Bütünleşik Pazarlama İletişimi organizasyonu ile gerçekleştirilecek olan gala 18 Kasım Cumartesi günü Cinemaximum salonlarında saat: 16.00’da başlayacak.

Filmin Konusu

Filmde bunalım yaşayan Aysel (Demet Özdemir) ve psikiyatrist olmaya çalışan Selim’in, (Uraz Kaygılaroğlu) mahallede yaşayan ve dans hocası olmaya çalışan emekli beden öğretmeni Şengül ile (Binnur Kaya) yollarını kesiştiren kaderin, onlara hayatta gerçek başarının bir hayalin peşinden gitmek olduğunu öğretmesi anlatılıyor. Filmin dağıtımcılığını ise Mars Dağıtım üstleniyor.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Bana Masal Anlatma, Kara Bela, Sen Kiminle Dans Ediyorsun, Demet Özdemir, Binnur Kaya, Uraz Kaygılaroğlu, Okan Çabalar, Nergis Öztürk, Berat Yenilmez, Burak Aksak, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti