HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 17 Kasım 2016

"Sen Benim Herşeyimsin" Filminin Fragmanı Yayına Girdi

Magazinizmir
Tolga Örnek’in yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği; Tolga Çevik, Melis Birkan ve Cengiz Bozkurt’un oyuncu kadrosunda yer aldığı Sen Benim HerŞeyimsin’den fragman yayınladı. Film, 9 Aralık’ta izleyiciyle buluşacak.

Devrim Arabaları, Kaybedenler Kulübü, Labirent filmlerinin yönetmen koltuğundan tanıdığımız başarılı isim Tolga Örnek’in hem senaryosunu kaleme aldığı hem de yönetmenliğini üstlendiği Sen Benim HerŞeyimsin; izleyiciye hem kahkaha attıracak hem de hüznü yaşatacak hikayesiyle 9 Aralık’ta beyazperdede yer alacak. Oyuncu kadrosunda Tolga Çevik, Melis Birkan, Cengiz Bozkurt, Tuna Çevik, Reha Özcan ve Tan Çevik’in yer aldığı film; bir baba kızın masalsı hayatını konu alıyor. 

Babasının "Korku bir kurda benzer. Onu yenmen için tam gözünün içine bakacaksın" sözünü motto olarak benimseyen ve o şekilde büyüyen Sedat (Tolga Çevik), çok küçükken öksüz kalmıştır. Yenemediği korkuları ve babasından kalan hatıra hayat tavsiyesi ile günübirlik ilişkiler ve işlerle hayatını geçiren Sedat’ın Çıralı’daki hayatı bir gün Pınar’ın (Melis Birkan) kucağına bıraktığı bir bebekle değişmeye başlar. Kendisini baba olarak bulan Sedat, İstanbul’a gelir ve kaderin cilvesiyle Birol (Cengiz Bozkurt) ile karşılaşarak ‘korkularının gözünün içine bakacağı’ bir meslek edinir. Sedat’ın hayatı artık ‘Sen Benim HerŞeyimsin’ dediği kızının etrafındadır; kızı için bir masal dünyası yaratarak onu dünyanın gerçeklerinden korumak için elinden geleni yapmaya çalışır.

FACEBOOK İLE BAĞLAN