HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 5 Aralık 2018

Selmaca Güzelleştiriyor

Magazinizmir
13 yıldır güzellik sektörü içinde olan Selma Kocaer, Ankara Balgat’ta hizmet veren Selmaca ayrıcalığını İzmirliler’e yaşatmak üzere ikinci şubesi Selmaca Kuaför ve Güzellik Merkezi olarak Karabağlar Köstence Köprüsü yakınında hizmete açtı.

İzmirli kadınların sağlıklı güzelleşmesini hedeflediklerini belirten Kocaer, açılış kokteyline katılan davetlilere epilasyon ve kadınlarda incelme sağlayan cihazların tanıtımını da yaptı.

Selmaca Güzellik Salonu’nda son teknoloji ürünleri ve deneyimli bir kadroyla, kişiye özel bakım gerçekleştireceklerini dile getiren Selma Kocaer, “Sadece güzellik değil sağlık için de buradayız. Cilt bakımı, saç kesim, boya, örgü, ipek kirpik, manikür-pedikür, kalıcı makyajın yanı sıra epilasyon odasıyla, müşterilerimize ferah ve şık bir ortamda üstün kalitede hizmet vereceğiz” dedi. Selmaca Güzellik Salonu’nda, ayrıca dövme silme, akne, cilt yenileme ve vasküler cilt sorunları İzmir’de tek olan son teknoloji ürünü cihazlar ile kaliteli ve teknolojik olarak uygulanıyor.

Açılışa İzmir İşDünyası Derneği Başkanı Feyyaz Sungur, İller Bankası Ege Bölge Müdürü Ahmet Sarıcaoğlu İzmir İş Dünyası Derneği üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN