HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 3 Mayıs 2019

Şebnem Bozoklu, Enis Arıkan ve Ozan Doğulu 'Benim Elim Senin Elin' Diyerek Ford Team'le Koşamayanlar İçin Koşacak

Magazinizmir
Ford Otosan, omurilik felcinin tedavisi için yapılan araştırmalara fon sağlamak ve bu konuda farkındalık yaratmak amacıyla global çapta düzenlenen Wings for Life World Run’ın Türkiye ayağının bu yıl da ana destekçisi olmaya devam ediyor.

Ford Otosan’ın ‘Benim Elim Senin Elin’ kampanyasına Şebnem Bozoklu, Enis Arıkan ve Ozan Doğulu da destek veriyor.

Omurilik felcinin tedavisi için yapılan araştırmalara fon sağlamak ve bu konuda farkındalık yaratmak amacıyla dünyanın farklı noktasındaki 12 şehirde düzenlenen Wings for Life World Run’ın Türkiye ayağı, bu yıl 5 Mayıs Pazar günü tüm dünya ile eş zamanlı olarak İzmir’de Ford’un desteğiyle gerçekleşiyor.

Geçtiğimiz yıl Türkiye’deki en kalabalık takımı oluşturan Ford Otosan, bu yıl ‘Benim Elim Senin Elin’ kampanyasıyla dünyanın ‘en kalabalık koşu takımı’nı oluşturmayı hedefliyor. Daha fazla insana umut sağlamak için yaratılan ‘Benim Elim Senin Elin’ kampanyasında Şebnem Bozoklu, Enis Arıkan ve Ozan Doğulu da yer alıyor. Kampanyaya destek veren ünlüler, 5 Mayıs’ta İzmir’de Ford Team ile koşacaklar. Şebnem Bozoklu, Enis Arıkan ve Ozan Doğulu sosyal medya hesaplarında da koşuya destek çağrısında bulundular ve ‘Benim Elim Senin Elin diyerek, Ford Team ile en çok bağış toplayan takım olma hedefi ile 5 Mayıs’ta İzmir’de koşamayanlar için koşacaklarını’ belirttiler.

Jingle'da da 'Doğulular'ın İmzası Var

'Benim Elim Senin Elin' kampanyası omurilik felçlilerinin tekerlekli sandalyelerini kullanırken ellerinden güç alması üzerine 'eldiven' teması üzerine kuruldu. Böylece farkındalık oluşturmayı ve katılımcı sayısını artırmayı amaçlayan Ford Team katılımcıları, kampanya kapsamında #SenNedenKoşuyorsun hashtag’iyle “Benim Elim Senin Elin” yazan eldivenleriyle koşacak.

‘Benim Elim Senin Elin’ kampanyasında kullanılan, sözleri Kenan doğulu, müziği Ozan Doğulu’ya ait olan 90’ların efsane şarkısı ‘Yaparım Bilirsin’ şarkısı ‘Koşarım Bilirsin’ olarak yeniden düzenlendi, jingle’ın alt yapısı da Ozan Doğulu tarafından yapıldı. Jingle Enis Arıkan ve Şebnem Bozoklu tarafından seslendirildi.

Binlerce insanın katılması beklenen Wings for Life World Run’ın Türkiye ayağında, Ford Team’e katılıp koşmak için www.ford.com.tr/wings-for-life adresinden kayıt olunabiliyor. Daha fazla insanı bağış yapmaya teşvik etmek amacıyla kayıt ücretinin bir kısmı da Ford tarafından karşılanıyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN