Savaşan ve Gülgeze Ailelerinin Mutlu Günü

İzmirli genç işadamı Serdar Savaşan ile moda tasarımcısı Sırma Gülgeze, Kaya İzmir Thermal&Convention’da düzenlenen görkemli tören ile evlendi.Hüsnü Gülgeze ve Güliz Özgür’ün kızları Sırma Gülgeze’nin nikah masasındaki şahitliğini Tuğba Özdemir Yıldızhan üstlenirken Kemal Savaşan ve Ayfer Savaşan’ın oğulları Serdar Savaşan’ın şahitliğini AlexSzilagyi üstlendi. Şenlet Modaevinin tasarımını yaptığı gelinliği ile konuklardan büyük beğeni toplayan Sırma Gülgeze’ye Serdar Savaşan, Hikmet Alcan imzalı damatlığı ile eşlik etti.

Arkadaş ortamında beş sene önce arkadaş ortamında tanışan çifti bu özel günlerinde sevenleri yalnız bırakmazken çift balayı için Koh Samui’ye gideceklerini açıkladı. Düğünde sahne alan Ageanband orkestrası konuklara eğlence dolu bir gece yaşattı.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Serdar Savaşan, Sırma Gülgeze, Kaya İzmir Thermal&Convention, Hüsnü Gülgeze, Güliz Özgür, Tuğba Özdemir Yıldızhan, Kemal Savaşan, Ayfer Savaşan, AlexSzilagyi, Hikmet Alcan, Koh Samui, İzmir etkinlikleri, Ageanband orkestrası, izmir cemiyet hayatı