HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 24 Ekim 2018

Şamdan Plus'ın Açılışına İş Dünyasını Buluşturdu

Magazinizmir
Eğlence sektörünün marka ismi Şamdan, Alsancak Kordon'da 22 yıldır hizmetinin ardından yeni konseptiyle kış sezonunda yeni bir atılım yaptı.

Yaptığı yatırımlarda İzmir ekonomisine ve istihdama katkı sağlayan İTO Meclis üyesi işadamı Adnan Koç, yeni konseptiyle Şamdan Plus'ıİnciraltı'na taşıdı.

İTO Meclis üyesi İşadamı Adnan koç tarafından 1996 yılında Kordon'da kurulan ve 22 yıl boyunca İzmir eğlence ve lezzet hayatının nabzını tutan 'Şamdan' artık İnciraltı'nda lezzet ve eğlence tutkunlarına hizmet verecek. 'Şamdan Plas' ismiyle geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan mekana İzmir iş dünyasının lider isimleri katıldı. İzmir Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener, İTO Meclis Başkanı Selami Özpoyraz, BATUDER Yönetim Kurulu Başkanı Akın Kazançoğlu, KOSGEB İzmir Güney Müdürü Mustafa Çanakçı ve İTO Yönetim Kurulu üyeleri, İP İzmir İl başkanı Hüsmen Kırkpınar, MHP İl Başkan Yardımcısı Adil Özyiğit'in yanı sıra AK Parti ve CHP temsilcileri de açılıştaki yerini aldı.

Zengin Mönü ve Sürpriz Sanatçılar

Adnan Koç mönülerinin her zaman olduğu gibi zengin olduğunun altını çizerken, "Soğuk meze, deniz ürünlerinden mezeler, balık çeşitleri , kahvaltı ve fasıl müziğinin yanı sıra sürpriz isimler sane alacak. Yaz sezonu ile birlikte kır düğünleri de başlayacak. İzmir'e ferah otopark sorunu olmayan, nitelikli ve iş yemeklerine kadar her türlü hizmeti sunmaktan mutluyuz. Şehrimiz ve ülkemiz için yatırım yapmaya devam ediyoruz" dedi.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN