Sağlık Çalışanları Rafting Yaparak Stres Attı

Özel Tınaztepe Hastanesi ve Buca Tıp Merkezi çalışanları geçtiğimiz hafta sonu Dalaman'da rafting yaparak stres attı.25 Temmuz Cumartesi sabah saatlerinde yola çıkan 38 kişilik grubun kahvaltı için ilk durağı, Aydın Çine oldu. Öğle saatlerinde ise Marmaris ile Fethiye arasında yer alan ve toplam uzunluğu 230 kilometre olan Dalaman Çayı'na gelen çalışanlar, rafting sırasında dikkat edilmesi ve yapılması gerekenler hakkında kısa bir eğitimden geçti. Rafting hakkında verilen bilgiden sonra tüm katılımcılar botlardaki yerini aldı. Dalaman Çayı üzerindeki 26 kilometrelik parkurda gerçekleştirilen etkinlikte, Tınaztepe Hastanesi ve Buca Tıp Merkezi çalışanları güzel havanın ve doğanın keyfini doyasıya çıkardı. Oldukça eğlenceli geçen etkinliğin ardından katılımcılar Köyceğiz'de akşam yemeği yiyerek unutulmaz bir gün yaşamış oldu.

Etkinliğe katılan Özel Tınaztepe Hastanesi Sağlık Hizmetleri Müdürü Dr. Serap Uluırmak, düzenlenen rafting etkinliği ile çalışanların motivasyonunu artırmak istediklerini belirtti. Dr. Uluırmak, personele yıl içinde belirli aralıklarla birbirinden farklı birçok etkinlik gerçekleştirdiklerini ifade ederek "Kurum olarak çalışanlarımızın motivasyonuna önem veriyoruz. İş ortamından uzak stres atılabilecek etkinlikler personelimiz tarafından da tercih ediliyor. Ayrıca bu tür etkinlikler çalışanların ekip ruhunu sürdürmesini de sağlıyor" dedi.


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Özel Tınaztepe Hastanesi İzmir, Buca Tıp Merkezi İzmir, Dalaman rafting, Aydın Çine, Marmaris, Fethiye, Köyceğiz, Dr. Serap Uluırmak izmir, izmir etkinlikleri, izmir cemiyet hayatı