HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 11 Aralık 2019

RED BULL CAN YOU MAKE IT? HEYECANI İZMİR’DE BAŞLAYACAK

Magazinizmir
56 ülkeden 600 üniversite öğrencisi, onların oluşturduğu yaklaşık 200 takım… Red Bull Can You Make It?, üniversite öğrencilerine hayatları boyunca tecrübe edecekleri belki de en heyecanlı yarışı sunuyor.

Yalnızca Red Bull kutusu kullanarak para yerine takas yapacak takımlar, 21-28 Nisan tarihleri arasında Avrupa çapında binlerce kilometre mesafe katedecek. Maceraya atılmak ve dünyayı gezmek isteyen, 3’er üniversite öğrencisinden oluşacak takımlar, Red Bull Can You Make It?’te yer alabilmek için 17 Şubat 2020 tarihine kadar canyoumakeit.redbull.com adresinden başvuru yapabiliyor. Projeye ilişkin daha fazla detay için 9-11 Aralık tarihlerinde Ege Üniversitesi Yurdu’nda ve 12-13 Aralık tarihlerinde Hungry Dog Pub’da kurulacak aktivasyon stantlarına uğramak mümkün.

Red Bull kutularını kullanarak Barcelona, Amsterdam, Milano, Budapeşte ve Kopenhag’dan maceraya çıkacak 56 ülkeden 3’er üniversite öğrencisinden oluşacak yaklaşık 200 takım, Berlin’deki hedeflerine ulaşmak için yarışacak. Avrupa çapında yalnızca Red Bull kutularını kullanarak yolculuk yapacak olan takımlar arasında zorlu etaplar tamamlanacak. Sadece ana hedef olan Berlin’e ulaşmayı değil, Kontrol Noktası Mücadeleleri, Sosyal Medya Takibi ve Macera Listesi’nde yazılı görevleri de tamamlamak zorunda olan takımlar, Barcelona, Amsterdam, Kopenhag, Milano ve Budapeşte’ye dağılacak ve her takım Almanya’nın başkenti Berlin’e ulaşmaya çalışacak. Projeye ilişkin daha fazla detay için 9-11 Aralık tarihlerinde Ege Üniversitesi Yurdu’nda ve 12-13 Aralık tarihlerinde Hungry Dog Pub’da kurulacak aktivasyon stantlarına uğramak mümkün.

FACEBOOK İLE BAĞLAN