HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 30 Mayıs 2017

Potanın Kırçiçekleri Başkente Kazanmaya Gidiyor

Magazinizmir
Türkiye Kadın Basketbol Ligi (TKBL) Play-Off Final Grubu'nda Bornova Beckerspor'u 66-57'lik skorla mağlup eden Kırçiçeği Bodrum Basketbol, beşinci maçını Ankara'da OGM Orman Gençlik ile yapacak.

Kırçiçeği Bodrum Basketbol Spor Kulübü Başkanı Yiğit Özmen, "Başkente kazanmaya gidiyoruz" dedi.

Beckerspor ile yaptıkları ilk karşılaşmadan mağlup ayrıldıklarını ancak ikinci maç için büyük bir inançla sahaya çıktıklarını söyleyen Özmen, "Onları yendik ve liderliğe çıktık. Şimdi sıra Ankara'daki kritik karşılaşmada. Tüm hazırlıklarımızı tamamladık, Kırçiçeği Bodrum Basketbol, başkente kazanmaya gidiyor, hedefimiz şampiyonluk" diye konuştu.

Kırçiçeği Genel Müdürü Meryem Dilşad İpbaş da son maçın 30 Mayıs'ta Çankaya Üniversitesi ile yapılacağını belirterek, kadınlar ligine damga vuran potanın kırçiçeklerinin kupanın da sahibi olacağına yürekten inandıklarını söyledi. İpbaş, "Zorlu karşılaşmaları geride bıraktık ama zafere giden yolda iki oyunumuz kaldı. Taraftarımızla, Yiğit hocamızla, mücadaleyi hiç bırakmayan kırçiçekleriyle kenetlendik. Bu yıla coşkuyla yüreğimizi koyduk. Yiğit hocamız bizim ağabeyimiz ve hayatımız boyunca da öyle kalacak. Kupayı kazanmak çok önemli ama biz gördük ki zaten gönülleri kazandık bu hepsinden daha önemli. Sahada bizi yalnız bırakmayan başta Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadan olmak üzere herkese teşekkür ediyoruz" dedi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN