HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 25 Şubat 2019

Polaroid Eyewear 2019 Yılı Reklam Kampanyası Neslihan Atagül Doğulu ve Kadir Doğulu ile Yeniden!

Magazinizmir
İtalya’nın ikonik gözlük markası, polarize lensin mucidi Polaroid Eyewear, bu yıl da yine çok ses getirecek yepyeni bir kampanyaya imza atıyor.

80 yılı aşkın bir süredir tüm dünyada pop kültürün sembolü haline gelen marka, 2019’da da yoluna Neslihan Atagül Doğulu ve Kadir Doğulu ile devam ettiğini duyurdu. Ünlü çift, geçtiğimiz yıl ilki gerçekleştirilen başarılı işbirliğin ikincisi için marka yüzü olarak objektif karşısına geçti. Kampanyada  #ÖtesiniGör mottosu ile markanın maceraperest ruhuna gönderme yapılıyor.
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül Doğulu çiftinin birlikte gerçekleştirdiği kampanya çekiminde, Polaroid Eyewear’in renkli ve eğlenceli tasarım anlayışı gözler önüne serildi. Oldukça keyifli geçen çekimlerde, markanın cool ve dinamik yapısı usta fotoğrafçı Tamer Yılmaz tarafından kusursuz bir şekilde yansıtıldı.

Kampanyayla ilgili konuşan Safilo Group Türkiye, Orta ve Doğu Avrupa Başkanı Çiler Yıldız; "Geçtiğimiz sene değerli çiftimiz Neslihan Atagül Doğulu ve Kadir Doğulu ile Türkiye’de ilkini gerçekleştirdiğimiz Polaroid Eyewear Kampanyamız oldukça ses getirdi. Yakaladığımız bu önemli sinerji ile oldukça başarılı bir sezon geçirdik. 2019’da da yolumuza aynı hızla devam etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Safilo olarak, dünyada ve Türkiye’de her zaman fark yaratan ve yenilikçi projeler ortaya koyma ilkemiz doğrultusunda, Türkiye yatırımlarımıza yön veriyoruz. Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül Doğulu ile gerçekleştirdiğimiz kampanyamızın markanın dinamik ruhuna çok yakıştığını düşünüyorum." dedi. Geçtiğimiz yıl, Polaroid Eyewear’in Türkiye’deki ilk marka yüzü olan Neslihan Atagül Doğulu ve Kadir Doğulu, böylesine köklü bir dünya markasıyla yeniden işbirliği yapmaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirttiler.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN