HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 23 Ocak 2017

Podyumda Balkan Rüzgarı

Magazinizmir
Düşler Atölyesi tarafından 2. düzenlenen "Suyun iki yakası" isimli defile Çamdibi Kapalı Pazar Yeri üstünde gerçekleşti.

Tamamı Balkan kına geceleri ve kustümlerinden oluşan 200 parçalık bir kreasyonun tanıtıldığı defilede 50 kadar manken de görev aldı.
Bornova belediye Başkanı Olgun Atilla, Uluslararası Balkan Federasyon Başkanı Ekrem Selimler, BATURDER Yönetim Kurulu Üyeleri Murat ve Mustafa Nezir, İzmir Konfedarasyon Başkanı Mehmet Yıldız, Türkiye Almanya Dostluk Drneği Başkanı Selim Yetiş, İzmir Sancak Derneği Başkanı Ömer Ok'un katıldığı defile üç saat sürdü.

Firma sahibi Ayşegül Duğan Ben ve iki kızım birlikte çalışarak hazırladığımız bu kreasyonu salonda toplanmış bin kadar Balkan tutukununa sunmaktan gurur duyuyoruz. Firmamız, sadece kına ve balkan kostümünü kişiye özel olarak İzmir'de yapan tek firmadır. Yeni bir bir firma olmasına rağmen bugün Türkiye sınırlarını aşmış müşteri portföyümüz ile hızla büyümektedir. Kızlarım Merve, Gökçe ile bir hayal için yola çıkıp kısa sürede gerçeğe dönüştürdük. Şimdi çok daha büyük yeni hayallerimizi hızla gerçekleştirmek için çalışıyoruz" şeklinde konuştu.

Ortalama 5 parçadan oluşan 200 modelin tanıtıldığı defilede ayrıca Çamdibi Bandosu ve Rumeli'nin güçlü seslerinden Orhan ve Kemal konser verdi.

 

 

 

HABER: Mesut Varlık
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN