Pastanede Başlayan Aşk, Evlilikle Taçlandı

Diş hekimi Siber Korkutan ve Turizmci Selnur Şarman ile Tepekule Özel Günler salonunda düzenlenen dillere destan bir düğünle mutlu bir yuvanın ilk temellerini attı.Yaklaşık 1 yıl önce tanıışan ve birlikteliklerini evlilikle taçlandıran gençi çifti, bu en mutlu günlerinde akraba ve arkadaşlarından oluşan kalabalık bir davetli grubu yalnız bırakmadı.

Gelin Selnur Şarman, gelinlik seçimini Zen Moda evinden yaparken, damat Siber Korkutan ise Sarar imzasını taşıyan bir damatlık tercih etti.

Nostaljik filmlerdeki gibi bir Pastanede tanışarak arkadaşlıklarını ilerlettiklerini belirten Selnur Şarman, evlilik kararını da yine Pastanede aldıklarını belirtti.

Evliliğin temelinin karşılıklı sevgi ve saygıdan geçtiğini belirten Siber Korkutan ve Selnur Şarman Balayı için güney sahillerine gideceklerini sözlerine ekledi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Siber Korkutan, Selnur Şarman, Tepekule Özel Günler İzmir, İzmir Tepekule Özel Günler, Zen Moda İzmir, İzmir Zen Moda, Sarar İzmir, İzmir Sarar, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyet Hayatı