Panda Beach'te Tuğba Yurt Coşkusu

Sezona hızlı bir giriş yapan Kuşadası Panda Beach & Lounge, 'Güç Bende Artık' adlı şarkısıyla tanınan Tuğba Yurt'u hayranlarıyla buluşturdu.Panda Beach konukları, ünlü sanatçı Tuğba Yurt'un birbirinden renkli şarkılarıyla eğlenceli saatler yaşadı.

Yüzlerce hayranının yoğun desteği altında birbirinden güzel şarkılarını seslendiren Tuğba Yurt, Kuşadası'nda olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Zorhat Kayalar, Emre Hano ve Ercan Bey'in Kuşadasına kazandırdığı; işletmeciliğini ise Hakan Anzaflıoğlu, Ali Demirtaş ve Sami Kök'ün yaptığı Panda Beach'te, Tuğba yurt coşkusu gecenin geç saatlerine dek sürdü.

Yaz boyunca her çarşamba DJ Taha Özer ve her cuma - cumartesi de DJ Hakan Hepcan'ın, canlı performanslarıyla konuklara eğelenceli saatler yaşatacağı Panda Beach Club, 750 kişilik ağırlama kapasitesi ve dünya mutfaklarından sunacağı özel lezzetlerle yaz aylarına damgasını vurmayı hedefliyor.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Kuşadası Panda Beach & Lounge, Tuğba Yurt, Zorhat Kayalar, Emre Hano, Ercan Bey, Hakan Anzaflıoğlu, Ali Demirtaş, Sami Kök, DJ Taha Özer, DJ Hakan Hepcan, izmir etkinlikleri, izmir cemiyet hayatı, izmir cemiyeti