Özel Park Tıp Merkezi Yeni Yerinde

13 katlı modern binasında hasta kabulüne başlayan Özel Park Poliklinik'in resmi açılış töreni yapıldı.20 yıldır Karşıyaka Girne’de hastalarına hizmet veren Park Poliklinik, Anadolu Caddesi’nde 5 bin metrekare kapalı alanda kurulu üçü bodrum katı olmak üzere toplamda 13 katlı modern binasında bankalar ve özel sağlık sigortalarıyla anlaşmalı olarak 16 ayrı branşta hasta kabulüne başladı. Özel Park Tıp Merkezi’nin tanıtım kokteyli ve resmi açılış töreni düzenlendi.

Yol Arkadaşlarıma Teşekkür Ederim

Tıp merkezi bahçesinde düzenlenen törene ilçe belediye başkanları, parti ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri, tıp dünyasından tanınmış çok sayıda isim, hastalar, Toshiba MR Genel Müdürü Mr. Hiroyuki Tsujino ve davetliler katıldı. Özel Park Tıp Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Kitiş yaptığı açılış konuşmasında 20 yıldır sağlık sektöründe hastalarına hizmet verdiklerini belirterek,  "Bu uzun ve meşakkatli yolda bizlerle birlikte gecesini gündüzünü, kurumumuzda hastalarına ayıran başta doktor arkadaşlarım olmak üzere; tüm çalışma arkadaşlarıma bugüne kadar olan desteklerinden ve bundan sonra da daha sıkı bir çalışma içerisinde olacağımızdan dolayı teşekkür ederim." dedi.

İleri Teknolojiye Sahip

Özel Park Tıp Merkezi’nin A tipi cerrahi tıp merkezi sınıfında ve Dünya’nın sayılı merkezlerinde bulunan ileri teknoloji donanıma sahip olduğunu belirten Dr. Kitiş, "sağlıktan değerli hiç bir şey yoktur. Biz hekimler hastalara şifa bulmak, onların hastalıklarını tedavi etmek için varız. Ancak bunun için hekim ne kadar iyi olursa olsun, kullandığı cihaz ve teknolojisi yeterli değilse istenen kalitede hizmet sağlayamaz. Bu anlamda, teknolojik donanım ve güçlü kadro yanında bu tip detayları da çok önemsiyoruz. Bu anlayışımız gözden dermatolojiye, KBB’den ortopediye tüm branşlar için yatırımlarımıza rehber olmuştur."

Sake Seremonisi ve Kurdele Kesimi

Toshiba MR Genel Müdürü Mr. Hiroyuki Tsujino’ da konuşmasını yaparak radyoloji ve görüntüleme de üretilen ileri teknolojili tıbbi cihazlar hakkında bilgiler verdi. Daha sonra geleneksel Japon Sake Seramonisine geçildi ve Özel Park Tıp Merkezi’nin açılış kurdelesi kesildi. Davetliler tarafından Tıp Merkezi gezildi. Dr. Mehmet Kitiş tıp merkezleri hakkında davetlilere bilgiler verdi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Özel Park Poliklinik İzmir, İzmir Özel Park Poliklinik, Karşıyaka Girne İzmir, İzmir Karşıyaka Girne, Özel Park Tıp Merkezi İzmir, İzmir Özel Park Tıp Merkezi