Özdilek'ten 44. Yıl'a Özel 4 Adet 4x4 Jeep Cherokee Kampanyasının Talihlileri Araçlarını Aldı

Türkiye'de perakende sektörünün öncü firmalarından olan Özdilek Alışveriş Merkezleri'nin 44. yılına özel 4 adet 4x4 Jeep Cherokee kampanyasının talihlileri araçlarını aldı.578.099 katılımın gerçekleştiği kampanyanın çekilişi Eskişehir Özdilek Alışveriş Merkezi’nde Milli Piyango yetkilileri ve noter huzurunda gerçekleştirildi.

30 Nisan – 05 Ağustos tarihleri arasında, Özdilek Alışveriş Merkezleri, Hipermarketleri, Departman Mağazaları, Ev Tekstil Mağazaları ve ozdilekteyim.com’dan yapılan 75 TL ve üzeri alışverişlerde verilen 1 adet çekiliş kuponları ile dahil olunan “44.Yılımızda 4 Adet 4x4 Jeep Cherokee” kampanyasına müşteriler tarafından yoğun ilgi gösterildi.

Kampanya çekilişi sonrasından Özdilek yetkilileri tarafından aranan talihliler sevinçlerini gizleyemediler. Türkiye’nin farklı illerinden olan talihliler, otomobillerini almak için Bursa Özdilek’e davet edildiğinde oldukça heyecanlı ve mutluydular. Kampanyalarda şans faktörünün çok önemli olduğunu vurgulayan talihliler, hediyelerin kendilerine çıktığı gibi, herkese çıkabileceğini söylediler.

'Müşteri varsa biz varız' anlayışıyla hareken eden, tüm üretim ve satış faaliyetlerini müşteri memnuniyeti üzerine kuran Özdilek, perakende ve mağazacılık sektöründe bugün itibariye 9 Alışveriş Merkezi; Bursa, Geçit (Bursa), Yalova, Afyonkarahisar, Kocaeli, İzmir, Eskişehir, ÖzdilekPark Antalya ve ÖzdilekPark İstanbul, 6 Hipermarket Bursa Kaplıkaya, Bursa Ataevler, Bursa Özlüce, Bursa Gürsu, Gemlik, İnegöl ve sayıları her geçen gün artan Özdilek Departman Mağaza ve Özdilek ev tekstil mağazaları ile kaliteyi müşterilerine sunmaya devam etmektedir.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Özdilek izmir, izmir Özdilek, Özdilek Alışveriş Merkezleri izmir, izmir Özdilek Alışveriş Merkezleri, Jeep Cherokee izmir, izmir Jeep Cherokee, izmir etkinlikleri