HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 25 Aralık 2018

Özdilek’te Manga’ya Sorular Uçakla Geldi!

Magazinizmir
Gençlerin sevgilisi MANGA, 22 Aralık Nisan Cumartesi günü ÖzdilekPark İstanbul’da verdiği konserde hayranların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Akustik konser sırasında dinleyicileriyle birebir iletişim kuran grup, single bir şarkısının çıkmasını isteyen bir kadın vokalin 'Sevda İkliminde' şarkısını sahnede söylemesine vesile oldu. Şarkıyı çok beğenen Manga Solisti Ferman Akgül, “Sözleşmeyi burada halledelim başka bir plak şirketine gitmesin” dedi.

İstanbul’un gözde alışveriş ve yaşam merkezi ÖzdilekPark İstanbul, Türk alternatif rock müzik grubu MANGA’yı hayranlarıyla buluşturdu.

22 Aralık Cumartesi günü saat 19.30’da gerçekleşen konserde, birbirinden özel şarkıları akustik olarak ÖzdilekPark İstanbul yorumlayan MANGA, dinleyicileriyle birebir iletişim kurdu.

MANGA, hayranlarının sorularını üst katlardan kağıt uçak ile aldı. Nasıl tanıştınız sorusuna ise Ferman; "Görücü usulü" tanıştık diyerek herkesi güldürdü. 23 Aralık Pazar günü ise Yüksek Sadakat, sevenleriyle buluştu. Birbirinden özel şarkılarını takipçileri için seslendiren grup, herkesin yeni yılını kutladı. Konser sonrasında hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirip imza dağıtan Manga ve Yüksek Sadakat, emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN