HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 29 Ocak 2018

Osman Akça'nın Düğünü İş ve Siyaset Dünyasını Buluşturdu

Magazinizmir
Türkiye’nin üzüm kralı merhum Osman Akça’nın torunu, Akça Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Akça’nın oğlu Osman Akça, Kaya Thermal Hotel’de düzenlenen dillere destan bir düğünle Selin Yeşilturna ile dünya evine girdi.

Akça Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Akça ve Kudret Akça’nın oğulları Osman Akça ile Yeşilturna Kardeşler şirketinin sahiplerinden Halil Celil Yeşilturna ve Seden Yeşilturna’nın kızı Selin Yeşilturna, geçtiğimiz hafta Denizli’de gerçekleştirilen ve Devletin zirvesini buluşturan nikah töreninin ardından Kaya Thermal Hotel’de binlerce kişinin katıldığı muhteşem düğünle evlendiler.

Nikah şahitliklerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Akça Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Bilge Göksan ve Aslı Elmaslı yaptığı çiftin düğününe iş ve siyaset dünyasının önde gelen isimleri katıldı. Bine yakın seçkin davetlinin katıldığı düğünde oğlunun mutluluğuna ortak olan Rıza Akça tüm konuklarla tek tek ilgilendi. Yaşadıkları mutlulukları gözlerinden okunan genç çift Osman Akça ve Selin Yeşilturna gece boyunca pistten inmediler. Düğünde davetliler arasında bulunan Altay ve Ayla Çelik konuklara unutulmaz bir gece yaşattılar.

Düğüne İzmir Valisi Erol Ayyıldız, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, EBSO Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, Mehmet Ağar, Cavit Çağlar gibi iş ve siyaset dünyasının önde gelen isimleri katıldı.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN