Optimum Işıl Işıl Görüntüsüyle Yeni Yıla Hazır

2015 yılının sonuna doğru yaklaştığımız bugünlerde Optimum’u yeni yıl heyecanı sardı.Yılbaşı öncesinde de 7’den 70’ye ziyaretçilerinin mutluluğunu hedefleyen Optimum Outlet, yeni yılı ışıl ışıl karşılamak için hazır. Optimum Outlet yılbaşına özel dev yılbaşı ağaçları ve etrafa ışık saçan yılbaşı süslemeleri ile ziyaretçilerini bekliyor.

Işıl Işıl Bir Yılbaşı Alışverişi Optimum’da

Kapıda göz kamaştıran bir yılbaşı ağacı ve ışıl ışıl parlayan bir alışveriş çantasıyla ziyaretçilere ‘‘Hoş geldin’’ diyen Optimum, bu yılbaşında da keyifli bir alışveriş imkanı sunuyor. İçi kıpır kıpır eden bir görünüme bürünen Optimum, 31 Aralık akşamına kadar ziyaretçilerine birbirinden özel sürprizler sunmaya devam edecek.

Muhteşem Otomobiller Yeni Yılda Sahiplerini Buluyor

Optimum’da yeni yıl coşkusu, birbirinden özel etkinlik ve kampanyalarla yaşanacak. Yeni yıl yeni umutlarla gelsin diyen İzmir Optimum Outlet, yeni yılda rüyaları süsleyen son model iki otomobili ziyaretçilerine hediye edecek. Optimum Club üyeleri 1 Temmuz -31 Aralık tarihleri arasında AVM’de yaptıkları her 125 TL’lik alışveriş karşılığında BMW 218i Active Tourer ve MINI Cooper Countryman ALL4 kazanma fırsatını yeni yılda yakalayacak.

Ayrıca birbirinden farklı birçok mağazanın da yeni yıla özel kampanyaları yılbaşı hediyesi almak isteyenleri bekliyor: İnci’de yeni yıla özel sezon ürünlerinde %50 + %30 indirim, Ayakkabı Dünyası’nda 250 TL’lik alışverişe 50 TL hediye çeki, Beymen Business mağazasında net %50 indirim, Colins’te seçili ürünlerde %40, %30 ve %20 indirim, , Yargıcı’da %70’e varan indirim, Sarar’da mont ve kabanlarda %50+%30 indirim, Tergan’da %50 + %20 indirim, Derimod mağazasında deri ceket ve ayakkabılarda etiketin yarısı, Loft mağazasında ikinci ürüne %50 indirim, Forever New ve Oxxo’da %70’e varan indirim, Tekin Acar Kozmetik’te seçili markalarda 300 TL’lik alışverişlerinize %50 hediye çeki fırsatı yanı sıra tüm mağazalarımızın yeni yıla özel kampanyaları yıl sonuna kadar devam ediyor olacak.

Yılbaşı Alışverişi Kazandırıyor

Optimum’da aynı gün içinde toplamda 125 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, danışmada form doldurarak çekilişe katılabilecek. 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek kampanya sonunda birer son model BMW 218i Active Tourer ve MINI Cooper Countryman ALL4 12 Ocak 2016’da noter huzurunda ve halka açık olarak yapılacak çekiliş ile sahibini bulacak.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Optimum Outlet İzmir, İzmir Optimum Outlet, Optimum Club üyeleri İzmir, İzmir Optimum Club üyeleri, BMW 218i Active Tourer İzmir, MINI Cooper Countryman ALL4 İzmir, Ayakkabı Dünyası İzmir