Optimum Çocuk Kulübü Bu Hafta Sonu Minik Doktorları Ağırlıyor

Minik ziyaretçilerine yönelik Çocuk Kulübü etkinliklerine devam eden İzmir Optimum Outlet, çocukların zihinsel ve bedensel becerilerini geliştirmeye yönelik, birbirinden özel etkinlikler düzenlemeye devam ediyor.Uzman eğitmen eşliğinde aktivitelerin gerçekleştirildiği Optimum Çocuk Kulübü’ne katılan minikler yaşıtlarıyla sosyalleşerek el becerilerini geliştiriyor.

Optimumun minik ziyaretçileri bugün saat 14:00, 15:00,16:00 ve 17:00’de dört farklı seansta gerçekleşecek Küçük Doktorlar Atölyesi’nde buluşuyor. İnsan vücudu ve sağlıklı yaşam konusunda bilgi edinecek olan minikler doktorluk mesleğine dair merak ettikleri her bilgiyi atölyede öğrenecek.

Çocuklar doktorluk mesleğinin inceliklerini öğrenerek bilimin şaşırtıcı dünyasına adım atarken, arkadaşlarıyla birlikte unutamayacakları bir gün geçirecek. Etkinlik sonunda katılımcılara sertifika verilecek.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Optimum Outlet, Optimum Çocuk Kulübü İzmir, İzmir Optimum Çocuk Kulübü, Küçük Doktorlar Atölyesi İzmir, İzmir Küçük Doktorlar Atölyesi, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti