Ödül Rekortmeni Kuaförden 2017 Saç Trendleri

İstanbul ve İzmir’de yaklaşık 20 yıldan bu yana kuaförlük yapan Talha Yetişenler kırılması güç bir rekora imza atıyor.Katıldığı tüm organizasyonlarda dereceye giren başarılı kuaför, bu başarısını çok çalışmasına ve mesleğine duyduğu sevgiye bağladı.

Uluslararası Kuaförler Birliği yarışmasında dünyanın en önemli kuaförleri arasına adını yazdıran Talha Yetişenler’in aldığı madalya sayısı 100’e yaklaştı. Bu mesleğe yeni başlayanlara çok çalışın temennisinde bulunan Talha aynı zamanda 2017 saç trendleri hakkında da bilgi verdi.

2017 Saçları Yeni Bir Moda Akımı Yaratacak

2017 modellerinde doğal görünümlü sarışın ve kahverengi tonların hakim olacağını belirten Talha Yetişenler, ayrıca kızıl kestane ile ipeksi kestane renklerinin de geçmiş yıllarda olduğu gibi yine favori olduğunu söyledi. Bu sene yine kısa saçların "in" olduğunu belirten Talha Yetişenler, saçlarını kısa kestirmek istemeyen kadınların saçlarını topuz da yapabileceklerini sözlerine ekledi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Talha Yetişenler, Uluslararası Kuaförler Birliği, İzmir Etkinlikleri, İzmir Saç Trendleri, İzmir Kuaförleri, İzmir Cemiyeti