HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 4 Temmuz 2018

Nikah İstanbul’da düğün Çeşme’de

Magazinizmir
Ege Bölgesi Sanayi Odası meclis eski Başkanı Mehmet Tiryaki’nin kızı İngilizce İşletme mezunu Begüm Tiryaki ile Koç Üniversitesi Genetik Mühendisliği Bölümü mezunu Fırat Uyulur, 21 nisanda İstanbul’da attıkları imza ile yaşamlarını birleştirmişti.

Genç çift, nikahtan 2 ay sonra da Çeşme Nowness Otel’de düğün eğlencesi düzenledi. Koç Üniversitesi'nde okurken tanışan ve bu yıl 10 şubattagelinin Narlıdere’deki evinde aile arasında nişan yüzüklerini takan çiftin düğün eğlencesine 450 davetli katıldı.

Düğüne gelenler arasında İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, EBSO Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, EİB Koordinatör Başkanı Jak Eskinazi, İZTO Meclis Başkanı Selami Özpoyraz, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Mutlu ve yurt dışından yaklaşık 50 davetli vardı.

Nisan ayında İstanbul Sarıyer’de kıyılan nikahın şahitliğini ise gelinin kardeşi İsmail Tiryaki, ablası Zeynep Tiryaki Gürkan, eniştesi Aksel Gürkan ve damadın ağabeyi Emre Uyulur üstlendi.

Dodia Organizasyon aracılığıyla deniz manzarası eşliğinde gerçekleşen düğünde, Begüm ve Fırat Uyulur çifti doyasıya eğlenirken, balayı tatil için de rotayı İtalya’ya çevirdi.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN