HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 22 Mayıs 2017

Neutec'ten İhtiyaç Sahibi Çocuklara Destek

Magazinizmir
Neutec İlaç çalışanları anneler gününde ihtiyaç sahibi çocuklar için bağış yaptılar. Neutec İzmir Bölge Müdürlüğü çalışanları Çiçekliköy’de düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

Neutec Ege Bölge Müdürü T.Tuğberk Dön, "Çalışanlarımızın anneleriyle güzel bir gün geçirmeleri için bir araya gelirken aynı zamanda ihtiyaç sahibi çocuklar için ayakkabı ve kıyafet bağışı yaptık" dedi. Dön, annelerin seçtiği ürünleri Neutec olarak tedarik ederek ihtiyaç sahiplerine ulaştırdıklarını vurguladı.

Hastalıkları önlemek için yeni yöntemler geliştirmeyi, insan sağlığını korumayı ve yaşam kalitesini arttırmayı hedeflediklerini dile getiren Dön, "Son teknoloji üretim tesislerimizde farklı ve yüksek kalitede ürettiğimiz jenerik ve yenilikçi ilaçları başta Türkiye olmak üzere tüm dünyaya sunuyoruz. Tamanı Türk sermayeli Neutec olarak Azerbaycan, Irak, Kazakistan, Mısır, Suudi Arabistan, Ürdün, Tayland, Endonezya, Singapur, Filipinler, Çin, Hong Kong, Güney Kore, Rusya, İspanya, İtalya, Ukrayna, Hollanda, Güney Afrika, Arjantin, Peru, Kolombia ve Meksika’ya ilaç ihraç ediyoruz" diye konuştu.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN