Neşe Erberk Bornova Anaokulu'ndan Coşkulu 23 Nisan Kutlaması

Neşe Erberk Bornova Anaokulu öğrencileri 23 Nisan Ulusal egemenlik ve çocuk bayramı için hazırladıkları gösteriyle veli ve öğretmenlerden tam not aldı.Gösteride müzik, dans, şarkılar ve şiirler eşliğinde TÜM yeteneklerini sergileyen minikler, Atatürk’ün çocuklara hediye ettiği günde Atatürk çocuklarına yakışır bir kutlama gerçekleştirdi. Büyük beğeni toplayan gösteri uzun süre ayakta alkışlandı. Ellerinde bayraklarla ve marşlar eşliğinde gösterilerine son veren minikler ailelerine duygulu anlar yaşattı.


Törende açılış konuşması yapan Neşe Erberk Bornova Anaokulu Müdürü Sinem Orman “Bugün Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ışığında yetiştirdiğimiz çocuklarımız geleceğin Türkiye’sinin hayallerini ve coşkusunu yansıtacak gösteriler sergilediler. Dünyada ilk ve tek çocuk bayramına sahip bir millet olarak çocuklarımızla bu özel güne yakışır bir kutlama gerçekleştirdik; çok mutlu ve gururluyuz” dedi.

Neşe Erberk Bornova Anaokulu Kurucusu Nazlı Kayı “Çocuklar bizim geleceğimiz, onların bilinçli yetişmeleri aydınlık geleceğimiz için çok önemli. Biz de bu sebeple Neşe Erberk Bornova Anaokulu’nda, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, bilinçli cumhuriyet çocukları yetiştirmeye çalışıyoruz” diye konuştu.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER neşe erberk, anaokulu, 23 nisan, kutlama, müzik, dans, şarkı, şiir, Atatürk, Bornova, Sinem Orman, Türkiye, Dünya, Nazlı Kayı, ilke, inkılap, cumhuriyet, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti