Neco ve Kızı Ayşe Özyılmazel İle Babalar Günü Coşkusu

İzmir Optimum Outlet, Babalar Günü etkinlikleri kapsamında iki ünlü ismi ağırladı.Müzik dünyasının sevilen isimleri Neco ve kızı Ayşe Özyılmazel, Babalar Günü özel söyleşisi ve imza günü için Optimum’da sevenleriyle buluştu.

İzmir Optimum Outlet, Babalar Günü’nü ünlü şarkıcı Neco ve kızı güzel şarkıcı Ayşe Özyılmazel ile kutladı. Türkiye'nin en sevilen sanatçılarından Neco ve kızı Ayşe Özyılmazel baba-kız ilişkilerini Optimum ziyaretçilerine anlattı.

Şarkılarını Hayranları ile Birlikte Söylediler

Babalar Günü’ne özel söyleşinin ardından Optimum'da Neco ve kızı Ayşe Özyılmazel sevenleriyle birlikte en sevilen şarkılarını seslendirdi. Sıcak sohbetleri ile Optimum ziyaretçilerine keyifli dakikalar yaşatan baba-kız hayranları ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.
Babalar Günü'nde dopdolu bir program hazırlayan Optimum Outlet'te çocuklar da hayran oldukları Neco ve kızı Ayşe Özyılmazel'e büyük ilgi gösterdi. Samimi bir atmosferde geçen Babalar Günü etkinliğinde 4 çocuk babası Neco, "Çocukların en büyük ihtiyacı sevgidir. Hepsini çok seviyorum, çocuklarım benim en büyük hazinem" diye konuştu.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Optimum Outlet, Neco izmir, Ayşe Özyılmazel izmir, Babalar Günü özel söyleşi İzmir, izmir babalar günü etkinliği, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti