NATUREL Festivali İkinci Kez İzmir'de!

Doğayı ve doğalı seven İzmirlilerle, ülkemizin bu alandaki ilk organizasyonu olan NATUREL Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali'nde ikinci defa bir araya geliyoruz.Festiva A.Ş. tarafından 16 yıldır düzenlenen NATUREL Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde 11-13 Aralık tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. İnsan sağlığını beden-zihin-ruh bütünlüğü ile ele alan çağdaş yaklaşımı, uzmanlar kanalıyla anlaşılır bir şekilde işlemek ve insanları daha doğal, sağlıklı ve bilinçli yaşama yöntemleri hakkında doğru bilgilendirmeyi amaçlayan NATUREL Festivali’nde üç gün boyunca dolu bir program yer alıyor.

Festivalin açılış konuşması Reşat Güner tarafından 11 Aralık, Cuma günü 11.30da "Kahramanın Yolculuğu: Ruhsal Dönüşümün Yapısı ve Dinamikleri" konusunda yapılıyor. Programda yer alan konuşmalar arasında Dr Ender Saraç "Geç ve Sağlıklı Yaşlanmak", Op Dr Cüneyt Tuğrul "Beden Zihin Bütünlüğü ve İletişim", Prof Dr Selim Özkök "Yaşam boyu Şiddet ve Holistik Tıbbi Yaklaşım", Yrd Doç Dr Erol Ergüler "Holistik Şifaya Açılmak", Aydın Serdar Kuru "Algı Yönetimi", Dr Özlen Tunçer "Mentalist Gözüyle Beynin Sırları", Dr İnci Erkin "KorkuYorum", Kemal Haluk Cebe "Akrofonoloji ve Bioenerji" gibi konuları anlatıyorlar.

Ünlü ses sanatçısı Seda Bağcan’dan 5. Albümü "MIRACLE" İzmir prömiyeri, İlkay İtkü Samurayların Aiki Enerjisi çalışmalarının anlatımı ve uygulamaları olan "Aikijujutsu" adlı interaktif dans tiyatrosu, Doç Züleyha Abdullayeva’dan piyano eşliğinde "Müzikle Terapi" ve İzmirna Fotoğraf Atölyesi’nin "Tanrıçalar Diyarı Anadolu" adlı fotoğraf sergisi ve kitap ve albüm imza saatlerinden oluşan etkinliklerle renkli bir program sunuluyor.

Workshop salonlarında ise Regresyon Terapi, Aromaterapi, Affetmek Özgürleştirir, Sesle Beden Zihin Ruh Akordu, Niyetin Gücü, Bereket Algımız, Taocu Yoga gibi çeşitli konular işleniyor.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER NATUREL Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali İzmir, İzmir NATUREL Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali, Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi İzmir, İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi, Op Dr Cüneyt Tuğrul, Prof Dr Selim Özkök, Yrd Doç Dr Erol Ergüler, Aydın Serdar Kuru, Dr Özlen Tunçer, Dr İnci Erkin, İzmir Etkinlikleri