Mutlulukları Evlilikle Taçlandı

Waterbox su arıtma makinaları Türkiye Müdürü Onur Atar ile Benay Eczanesi’nin sahibi Benay Yılmaz, Kaya İzmir Thermal&Convention’da düzenlenen düğün töreniyle evlendi.5 sene önce arkadaş ortamında tanışan ve geçtiğimiz sene nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atan çifti bu özel günlerinde sevenleri yalnız bırakmadı.

Benay Yılmaz’ın Vakko şıklığını yansıtan gelinliği konuklardan tam not alırken Onur Atar’ın da Vakko imzası taşıyan damatlığı büyük beğeni topladı.

İskenderunlu İşadamı Etem Atar ile NevalAtar’ın oğulları Onur Atar’ın nikah masasındaki şahitliğini Sacit Atar üstlenirken doktor Mahmut Yılmaz ile Neriman Yılmaz’ın kızları Benay Yılmaz’ın şahitliğini Bihter Gören ve Ender Cerrahlar üstlendi.

Monjardin Oraganizasyon'un düzenlediği düğün töreninde sahne Ageanband seslendirdiği şarkılarla geceye katılanlara eğlenceli dakikalar yaşattı. Düğünün en güzel anları Ersel Fotoğrafçılık tarafından ölümsüzleştirildi.

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Waterbox İzmir, İzmir Waterbox, Onur Atar, Benay Eczanesi izmir, izmir Benay Eczanesi, Kaya İzmir Thermal&Convention, Etem Atar, NevalAtar, Sacit Atar, Mahmut Yılmaz, Neriman Yılmaz, Bihter Gören, Ender Cerrahlar, Monjardin Oraganizasyon, Ageanband, Ersel Fotoğrafçılık izmir, izmir Ersel Fotoğrafçılık, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti