Mutluluğa İmza

İşadamı Adem Elgit ile Yaşar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunu Nurdan Elden, Kaya İzmir Thermal&Convention'da düzenlenen görkemli düğün töreniyle bir ömür boyu birlikteliğe evet dedi.İşadamı İsmail Elden ve Konak Belediyesi Meclis üyesi Hale Elden’in kızları Nurdan Elden’in şahitliğini Deniz Karaosmanoğlu üstlenirken işadamı Mehmet Elgit ve Nahide Elgit’in oğulları Adem Elgit’in şahitliğini ise Melih Öztekin üstlendi.

5 sene önce arkadaş ortamında tanışan çiftin nikahını Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş kıydı.
Nurdan Elden’in Yiğit Eryendi tasarımı gelinliği gelinliğiyle göz doldururken Adem Elgit’in Damat Tween imzalı takımı konuklardan büyük beğeni topladı.
Konuklar, Monjardin organizasyonun düzenlediği düğün töreninde Aegean Band’in müzikleri eşliğinde keyifli bir gece geçirdi. Gecenin en güzel anları Etistar fotoğrafçılık tarafından ölümsüzleştirildi. Çift balayı için Antalya’ya gideceklerini açıkladı.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Adem Elgit, Yaşar Üniversitesi izmir, Nurdan Elden, Kaya İzmir Thermal&Convention, Konak Belediyesi izmir, Hale Elden, Deniz Karaosmanoğlu, Mehmet Elgit, Nahide Elgit, Melih Öztekin, Sema Pekdaş, Yiğit Eryendi, Damat Tween izmir, Monjardin organizasyon, Aegean Band, Etistar fotoğrafçılık, izmir etkinlikleri, izmir cemiyet hayatı