HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 22 Mart 2017

MÜFED'den, Şehit Fethi Sekin'in Ailesine Anlamlı Bağış

Magazinizmir
Müteahhitler Federasyonu (MÜFED), İzmir adliyesinde yaşanan terör saldırısı sonucu şehit olan polis memuru Fethi Sekin’in ailesine ev hediye ederek örnek bir sosyal sorumluluğa imza attı.

MÜFED Başkanı Necip Nasır ve Dernek Başkanları, İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın ile birlikte İzmir Valisi Erol Ayyıldız’ı makamında ziyaret ederek Fethi Sekin’in ailesine verilecek evin tapusunu teslim etti.

MÜFED Başkanı Nasır, yaşanan elim terör saldırısında kahramanca çarpışan ve canını hiçe sayarak büyük bir felaketin önüne geçen polis memuru Fethi Sekin’in ailesine, Emniyet Teşkilatına ve milletimize başsağlığı diledi. Nasır, 'Türkiye’yi bölmeye kimsenin gücü yetmez' mesajı verdi.

MÜFED olarak vatana, bayrağa ve ülkenin bölünmez bütünlüğüne olan inançlarının tam olduğunu kaydeden Nasır, "İzmir ve Türkiye, şehit polisimiz Fethi Sekin evladını asla unutmayacak, kalbindeki en müstesna yerinde her zaman saygı ve şükranla yad edecek. Bu vesileyle vatanı uğruna canını veren tüm polis, asker ve güvenlik görevlilerimize de Allah'tan rahmet diliyoruz" diye konuştu.

Birlik ve Beraberlik Vurgusu

Gerçekleştirdikleri anlamlı bağış için MÜFED Başkanı Necip Nasır ve Dernek Başkanlarına duyarlılıklarından dolayı Şehit Polis Fethi Sekin’in eşi Rabia Sekin ve İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın teşekkür etti. İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın; “Devletimiz şehitlerinin her zaman arkasında durmuştur ve durmaktadır. MÜFED’in bu duyarlılığı maddiyattan çok milletimizin birlik ve beraberliğe verdiği önemi hatırlatması açısından çok anlamlıdır. Bu davranışınız ne kadar büyük bir millet olduğumuzu bir kere daha göstermiştir” dedi.

Vali Erol Ayyıldız ise; "Değerli müteahhitlerimizin bu örnek davranışı, milletimizin birlik ve beraberliğine olan inancını güçlendirmiş ve manevi olarak tüm birey ve kurumlar için örnek oluşturmuştur" ifadelerini kullandı.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN