HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 23 Haziran 2017

Mövenpick Hotel Izmir'de Söyleşi Günleri Başlıyor

Magazinizmir
Mövenpick Hotel Izmir ve Medical Park işbirliğiyle, sanat dünyasından önemli konukların İzmirliler ile buluşacağı söyleşi günleri başlıyor.

Sanat dünyasının sevilen isimlerinin katılımı ve neşeli bir moderasyon ile gerçekleşecek etkinlikler, İzmir’in entelektüel hayatını renklendirmek, sanatın değişik dinamiklerini geniş kitleler ile anlaşılır bir dille buluşturmak amacıyla düzenleniyor.

Doktor Zeki Hozer tarafından projelendirilen, yazar Gülşah Elikbank moderatörlüğünde gerçekleştirilecek, "şehir, kadın ve aşk" üzerine keyifli sohbetlerin yapılacağı söyleşi günlerine, her ay sanat dünyasının tanınmış simaları konuk olacak. İlk olarak, Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar ve kitabı "Bir Başkan Bir Şehir Bir Aşk" ile İzmir’in başarılı iş kadınlarından Berna Kumaş Sipahi ve kitabı "Gökten üç elma düşmüyor" okurlarıyla buluşacak.

Dinlemek, paylaşmak, öğrenmek isteyen herkese açık olan söyleşi günlerinin ilki, 5 Temmuz Çarşamba akşamı saat 19:00’da Mövenpick Hotel Izmir’de. Hayata dair herşeyin konuşulacağı, sohbet tadında gerçekleşecek interaktif söyleşi günlerini kaçırmayın.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN