Mövenpick Hotel Izmir, "Yaza Merhaba Partisi"

Mövenpick Hotel Izmir yönetici ve satış kadrosu, İzmir'deki acentelerle bir araya geldi.Mövenpick Hotel Izmir’in 11. katında yer alan ve muhteşem İzmir manzarasıyla misafirlerini büyüleyen Mistral Lounge Bar'da "Yaza Merhaba" partisi gerçekleşti. Mövenpick Hotel Izmir, iş ortağı olan turizm şirketlerini, acente çalışanları ve yöneticilerini bir araya getirerek yazın gelişini kutladı. Canlı latin müziği ve renkli kokteyller eşliğinde oldukça renkli geçen partinin sürprizi ise salsa gösterisi oldu.


Gecenin ev sahipleri Genel Müdür Erhan Çetin ve satış ekibi, misafirlerle bire bir ilgilenerek, yaz sezonundan beklentilerini turizmcilerle paylaşma imkanı buldular. Başaşçı Murat Yıldız ve ekibinin hazırladığı lezzetleri deneyip sohbet ederek, sıcak ve keyifli bir akşam geçirmek için böyle bir gece organize ettiklerini belirten Çetin, misafirlere katılımlarından ve iş birliklerinden ötürü teşekkür etti.

Yaklaşık 100 kişinin katıldığı gecede misafirler İzmir körfezine karşı unutulmaz bir gece geçirdiler.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Mövenpick Hotel Izmir, mövenpick Hotel yaza merhaba partisi izmir, Mistral Lounge Bar izmir, izmir turizmcileri, izmir acentaları, izmir latin müzik, izmir salsa, Murat Yıldız, Hatice Türkoğlu, Özge Canevi, Ufuk Karaarslan, Berrin Uşkay, Sezin Özlat, Çağrı Aydın, Esra Filibeli, Seçil Canbolat, Erhan Çetin, Duygu Nas, Duygu Yücetürk, Merih Yumlu, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti