MAGAZİN -- 7 Eylül 2015

Miss & Mr Model of Turkey 2015 Yarışması Sonuçlandı

Magazinizmir
Habertürk Egeli ve Rönesans Ajans işbirliği ile düzenlenen geleneksel Miss & Mr Model of Turkey 2015 Yarışması’nın 15'inci yıla özel final gecesi, Kaya İzmir Thermal & Convention Otel'de yapıldı.

Bu yılın birincileri kızlarda Büşra Canbaz, erkeklerde Fırat Eti oldu.

Modellik dünyasına adım atmak isteyen genç kız ve erkekler için büyük bir fırsat sunan Miss & Mr Model of Turkey 2015 yarışması, bu sene 15’inci yılını kutladı. Habertürk Egeli Gazetesi, Akif Örük Rönesans Ajans işbirliği ve Kaya İzmir Thermal & Convention Otel’in katkılarıyla düzenlenen yarışmanın finali yapıldı.

Bugüne kadar Ece Begüm Yücetan, Irmak Atuk, Fulya Keskin, Gökhan Keser, Sinem Sülün, Hilal Altınbilek, Buse Varol, Fatoş Seğmen ve Gizem Koçak gibi isimleri podyuma kazandıran yarışmaya katılan adaylar, Barış Çunguroğlu’nun hazırladığı dans koreografileri eşliğinde mayoalrı ve ardından Tasarımcı Dilek Süslüer’in tasarımları ile podyumda yer aldı. Boy gösteren yarışmacılar en iyi seçilmek için fiziklerini ve yeteneklerini sergiledi. Jüri üyelerinin dereceye girenleri seçmekte güçlük çektiği gecenin sonunda kızlarda birinci Büşra Canbaz, erkeklerde Fırat Eti, ikinciler kızlarda Lara Alan erkeklerde Berkem Beytekin, üçüncüler kızlarda İlknur Mutabıkoğlu erkeklerde Mert Akdeniz oldu. Ayrıca En İyi mayo Taşıyan Kategorisinde Fulya Sena Sarıgül ve Samet Görgöz, Gelecek Vaadeden Kategorisinde Firuzan Eda Eskiyurt ve Mustafa Doğa Çetin, En İyi Fotomodel Kategorisinde Meltem Kaya ve Deniz Kılıç ödüllerini aldı.

Mini Konserlerle Yarışma Renklendi

Özgün, Tuğba Yurt ve Levent Dörter’in sahne aldığı gecede üçer parça seslendiren sanatçılar herkesi yerinden kaldırarak coşturdu.

Jüride Ünlü İsimler Yer Aldı

Sunuculuğunu Palet Zengin ve Didem Gürüzümcü’nun üstelendiği gecenin jüri üyeliğini Number One Grubu Genel Müdürü Haldun Altılar , Blogger Duygu Şenyürek, Dorsay Pırlanta Temsilcisi Özkan Yavuzalp, Cosmopolitan Yazı İşleri Müdürü Özge Zeki, Tasarımcı Erdal Güvenç. Oyuncu ve sunucu Ebru Akel, Tasarımcı Dilek Süslüer, İzmir Optimum AVM Müdürü Hilmi Noyan, Habertürk Egeli Halkla İlişkiler Müdürü Demet Kebapçılar, Miss&Mr Model of Turkey Kurucu Başkanı Akif Örük, Koreograf Öner Evez, Model ve sunucu Ece Begüm Yücetan, Oyuncu Gürbey İleri, Model ve sunucu Simge Tertemiz, Kaya İzmir Thermal&Convention İşletme Müdürü Sevgi Şahin, Clinic A Plus Estetik Merkezi Yetkilisi Tülin Erdem, Kişisel spor eğitmeni, dans koreografı Barış Çunguroğlu yer aldı.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN