Minik Serçe'nin İkinci Kitabı Raflarda!

Sözün Sultanı Sezen Aksu'nun 'Eksik Şiir İkinci Kitap' kitabı, okurlarıyla buluştu. Çocuklarınıza miras bırakacağınız bu evladiyelik kitapta Sezen Aksu'nun bir dönem külliyatı var.Türk müziğinin Minik Serçe'si Sezen Aksu, 'Eksik Şiir' adlı kitabın ikincisiyle okuyucunun karşısına çıktı: "Eksik Şiir İkinci Kitap"

İkinci Kitap Raflarda

Sezen Aksu'nun 'Eksik Şiir İkinci Kitap' kitabı, okurlarıyla buluştu. Metis Yayınları tarafından basılan kitapta Aksu'nun 2006'dan sonra yazdıklarının yanı sıra, henüz yayınlanmamış, bestelenmemiş sözler de var.

Evladiyelik

Türkiye'de art arda 3-4 kuşağın hatıralarında yer etmiş Sezen şarkılarını bulacağınız kitapta kendinize mırıldandığınız, hiçbir zaman unutamadığınız bir dönem şarkılarını bulacaksınız. Çocuklarınıza miras bırakacağınız bu evladiyelik kitapla Sezen Aksu'nun bir dönem külliyatına da sahip olacaksınız.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Minik Serçe, Sezen Aksu, Türkiye, İkinci Kitap Raflarda, Sezen Aksu'nun İkinci Kitabı, Eksik Şiir İkinci Kitap, Türk Müziği, Eksik Şiir, Metis Yayınları, Kitap, İzmir Sezen Aksu, İzmir Kitapçıları, İzmir Cemiyeti