HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 10 Nisan 2018

Minik Kalplere El Uzattılar

Magazinizmir
Türk ve Dünya Mutfağından Lezzetler sunan favorilezzetler.com’un başlattığı 'BİR EL DE SEN UZAT PROJESİ' için 72 yemek yazarı ve şef "En Favori Tarifler" kitabında buluştu.

'En Favori Tarifler' kitabının imza günü, Banu Noyan organizasyonuyla önceki gün Metrocity'de gerçekleşti. Şef Özlem Mekik’in sunuculuğunu yaptığı, Alanya Belediyesi’nin desteklediği projenin imza günü etkinliğine iş, sanat ve gastronomi dünyasının ünlü isimleri katıldı.

Gelirin Tamamı Bağışlandı

Kitabın Yayın Direktörü Tuncay Tapar ve Genel Koordinatörü Ali Yeliner ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte, elde edilen gelirin tamamı BİR EL DE SEN UZAT PROJESİ kapsamında KACUV (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı), KifDER (Kistik Fibrozis Derneği), Patika (Engelsiz Yaşam Gönüllüleri Derneği) LİSES Sağlık, Eğitim ve Sosyal Hizmetler Vakfı'na bağışlandı.

Saatlerce Beklediler

İmza gününe ilgi büyüktü. Kitap satın almak için uzun kuyruklar oluşturan vatandaşlar, kitaplarını yazar ve şeflere imzalatmak için saatlerce bekledi. Çocuklara yardım edebilmek için birden fazla kitap satın alanlar oldu.

Gelcek Nesillere Miras

Gelecek nesillere bir miras olarak hazırlanan "En Favoriler Tarifler Kitabı”nda ünlü gurmeler, şefler ve yemek yazarlarının popüler tarifleri resimleriyle püf noktaları anlatılıyor. 5 ay gibi bir sürede seçici kurul tarafından özenle hazırlanan ve seçilen yemek tarifleri bu alanda ilk olma özelliği de taşıyor.

Favori Lezzetler kitabından almak isteyenler aşağıdaki web bağış linkinden bağışlarını kredi kartı ile yapabilirler. Açıklama kısmına Favori Lezzetler yazmalarını rica ediyorlar. EFT veya havale yaparak almak isteyenler de yine aşağıda yer alan bağış hesap numaralarını kullanabilirler. Bağış işlemini gerçekleştirdikten sonra bagis@kacuv.org adresine mail atarak ve 0212 291 3110 numaralı telefondan KAÇUV' a ulaşarak kargo adres bilgilerini ve telefon numaralarını iletmeler gerekiyor. Kaçuv da kitabı adreslerine kargolayacak.

www.fonzip.com/kacuv/favori-lezzetler

Web Bağış: www.bagis.kacuv.org/
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN