Meyhane Nevizade Kapılarını Açtı

20 yıllık yakın arkadaş olan Berkant Adsuna ve Mehmet Şimşek 13 yaşında kurdukları hayali yıllar sonra gerçekleştirmenin sevinci ve heyecanını yaşıyor.Çocukluk yaşlarında birlikte bir meyhane açtıklarını hayal eden ikili, ağabeyleri Barış Adsuna’nın da desteğiyle bu hayali gerçeğe dönüştürdü. İstanbul Nevizade kültürünü konseptine taşıyarak dizayn edilen Meyhane Nevizade İzmir gece hayatına merhaba dedi.Haftasonu düzenlenen özel bir geceyle İzmir eğlence hayatına kapılarını açan Meyhane Nevizade ilk geceden doldu taştı. İzmir’in tanınmış simalarınında katıldığı açılış gecesinde tanınmış ses sanatçısı Derya Bedavacı sahne aldı. Seslendirdiği şarkılarla eğlence dolu bir gece yaşatan Derya’ya aralarda dans şovlarıyla oryantallerde eşlik etti.

Tasarımı ve konseptiyle içerisinde ayrı ayrı mekanları barındıran Meyhane Nevizade sokaklarında eğlence severleri ağırlıyor.Toplam 1100 metrekare kapalı alan içerisinde 700 metrekare salonda oluşturulan farklı isimlerde ki sokakların tasarım ve dizaynı mekanın farklı atmosferni öne çıkartıyor. Bayraklı metro istasyonu yakınında Altınyol üzerinde yer alan Meyhane Nevizade et ve tavuk çeşitlerinden oluşan zengin menüsüle de göz dolduruyor. Akdeniz ve Ege mezelerinin eşsiz lezzetlerini mutfağına taşıyan Nevizade bir hayli iddialı.60 kişilik kalabalık ekibiyle hizmet veren Nevizade de çarşamba,cuma ve cumartesi geceleri canlı müzik eşliğinde eğlence dolu saatler yaşanacak. Her ay sahnesinde süpriz isimleri ağırlayarak İzmirlilerle buluşturacak olan mekan bu sezon adından bir hayli söz ettirecek.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Berkant Adsuna, Mehmet Şimşek, Barış Adsuna, Meyhane Nevizade İzmir, İzmir Meyhane Nevizade, Derya Bedavacı, gece hayatı izmir, izmir gece hayatı, izmir etkinlikleri, izmir cemiyet hayatı