HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 6 Şubat 2020

MERVE ÖZBEY’İN KINA GECESİNE ÜNLÜLER AKIN ETTİ!

Magazinizmir
Ünlü şarkıcı Merve Özbey, 9 Şubat'ta Kenan Koçak ile nikah masasına oturacak. Merve Özbey düğün öncesinde dostlarının katıldığı görkemli bir kına gecesi düzenledi.

Önümüzdeki günlerde Kenan Koçak ile dünyaevine girecek olan ünlü şarkıcı Merve Özbey, yakın dostlarının katılımıyla kına gecesi düzenledi. İstanbul'daki lüks bir otelde gerçekleştirilen görkemli kına gecesine çok sayıda ünlü isim de katıldı. Uzun bir süre Merve Özbey ile çalışan ve ona olan sevgisini her fırsatta dile getiren , kına gecesine kızı Hira ile katıldı. Her daim bonkör oluşuyla tanınan Akalın, kına hediyesi olarak Özbey'in boynuna bilezik taktı. Kınasında dansçı kızlarla bol bol göbek atan Merve Özbey, kına yakılmadan önce başına örtü takılırken gözyaşlarına hakim olamadı.

 

Merve Özbey'in yakın dostları Demet Akalın, İrem Derici, Bengü, Ece Seçkin ve Danla Bilic de kına gecesine katılan isimler arasındaydı.

 

EV HAZIRLIKLARI TAMAM! 

9 Şubat’ta nikâh masasına oturmaya hazırlanan Merve Özbey ve Kenan Koçak, evlerinin tüm eksiklerini tamamladı. Ataşehir’de kirası 5 bin lira olan bir ev tutan çift, dekorasyon için 100 bin lira harcadı. Özbey ve Koçak son olarak evlerine 40 bin liraya bir televizyon aldı.

FACEBOOK İLE BAĞLAN