Mert Optik'ten Sevenlere Sinema Bileti

Türkiye’nin güçlü gözlük markası Mert Optik, 14 Şubat Sevgililer Gününde sürpriz yapmaya hazırlanıyor.14 Şubat’a kadar 500 TL ve üzeri alışverişte çift kişilik sinema bileti hediye edilecek.

İzmir’den doğarak önce Ege Bölgesi’ne daha sonra ise Türkiye’ye yayılan gözlük sektörünün öncü kuruluşu Mert Optik, sevgililer gününe özel bir kampanyaya imza atıyor. Mert Optik’in herhangi bir mağazasından tek seferde 500 TL ve üzeri her alışveriş için Cinemaximum salonlarında geçerli çift kişilik sinema bileti hediye edilecek. Sektörün öncü firması sevgililer gününe özel duyurduğu kampanyası ile sevdiğine son model bir gözlükle sürpriz yapmak isteyenlerin adresi olacak.

Mert Optik İnsan Kaynakları Müdürü Melisa Pala, kampanyaya dair; "Mert Optik olarak sektörümüzde her zaman ilklere imza atan bir kuruluş olduk. 14 Şubat Sevgililer Günü’ne kadar tüm müşterilerimiz bu özel kampanyayla birlikte Mert Optik kailtesiyle buluşmanın keyfini yaşayacak. Müşterilerimizin karşısına yıl içinde özel kampanyalar ve çok özel modellerle çıkmaya devam edeceğiz. Bizi her platformdan takip etmeye devam etsinler" şeklinde konuştu.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Mert Optik İzmir, İzmir Mert Optik, Melisa Pala, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti, İzmir Kampanyaları, İzmir Magazin