HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 12 Haziran 2018

Melek Mosso, Fenomen Dizi Çukur'un Evinde Yeni Şarkısı ''Gölgen Yeter''e Klip Çekti!..

Magazinizmir
Kendi besteleri ve yorumladığı cover şarkılarla dijital mecralar ve canlı performans mekanlarında hatırı sayılır bir dinleyici kitlesine sahip olan Melek Mosso’nun yeni şarkısı "Gölgen Yeter" Sony Music etiketiyle müzik severlerin beğenisine sunuluyor.

Kendine özgü sesi ve yorumuyla beğeni toplayan ilk single çalışması "Kedi"de olduğu gibi, yeni şarkısı "Gölgen Yeter"in de sözü ve müziği Melek Mosso’nun kendisine, düzenlemesi Cenk Erdoğan’a ait.

Klipte giden sevgilisinin ardından evinde anılarıyla baş başa kalan, hüzünlü ama umutlu bir kadını canlandıran Mosso; piyano çaldığı, kedisini sevdiği ve şarkı yazdığı doğal görüntüleriyle de kendi iç dünyasını kameralara yansıtıyor. Klibin son sahnelerindeyse hüzün ve kederden sıyrılıp sevgilisine koşan bir kadını canlandırıyor.

Ümraniye Platoları’nda Çukur dizisindeki Emrah Komiser karakterinin evinde gerçekleşen ve yönetmenliğini Serdar Börcan’ın üstlendiği klibin çekimeleri 15 saatte tamamlandı.

Melek Mosso’nun No:1 ile düet yaptığı "Hiç Işık Yok" şarkısı da Çukur dizisinde haftalarca yayınlanmış ve djital müzik platformlarında uzun süre zirvede kalmıştı.

FACEBOOK İLE BAĞLAN