HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 19 Ocak 2018

Matrons If Wedding Fuarında Türk Sanat Musukisi'nin Divası Bülent Ersoy'u Ağırladı

Magazinizmir
Fuar İzmir’de gerçekleştirilmekte olan If Wedding kapsamında Türk Sanat Musukisi'nin Divası Bülent Ersoy’u ağırlayan Matrons büyük ses getirdi.

16 Ocak’da Hande Yener’e ev sahipliği yapan Matrons standı, 17 Ocak’ta ise hem Türk Sanat Musukisi’nin Divası Bülent Ersoy’u hemde tüm dünya listelerinde Billionare şarkısıyla bir numaraya yükselen ve Bama Müzik Ödülleri’nde en iyi şarkıcı ünvanı alan Otilia’yı ağırlayarak ünlüler geçidine sahne oldu.

İzmir’den bir Diva Geçti

Uzun zamandır İzmir’li hayranlarıyla buluşma fırsatı bulamadığını belirten ve bu imkanı yarattığı için Matrons markası ve Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Kulu’ya teşekkürlerini sunan Bülent Ersoy’un If Wedding fuarının gerçekleştirildiği Fuar İzmir’e geldiği andan itibaren attığı her adım olay oldu ve büyük bir basın ordusu tarafından takip edildi. Fuar standında uzun zaman geçiren Ersoy, Matrons koleksiyonunu yakından inceledi ve kendisi için sahne kostümleri seçti.

Dünya listelerinin bir numarası Otilia sempatik tavırlarıyla büyük beğeni topladı…

Matrons koleksiyonunu moda takipçileriyle buluşturmak üzere İzmir’e gelen Otilia; Matrons fuar standında hem sevilen şarkılarını seslendirdi, hemde mini bir defile sunumu gerçekleştirdi. Hayranlarına Türkçe hitap eden Otilia, sempatik ve mütevazi tavırlarıyla dikkat çekerken; Matrons koleksiyonundan yakında çıkacağı dünya turnesi için özel parçalar seçti.

Haute Couture Kalitesinde Hazır Giyim İçin Matrons

Tamamı el işçiliği ile hazırlanan Matrons’18 abiye giyim koleksiyonunda kendiliğinden pullu dantellerin üzerine işlenen tüy, pul- payet ve çiçek işlemeleri göz dolduruyor. Balık model elbiseler ve uçuşan etekleriyle dikkatleri çeken tuvaletler için gümüş, bakır, pudra, cappucino ve gecelerin vazgeçilmezi siyah tercih edilmiş.Koleksiyonda; Matrons için özel olarak üretilen kumaş ve desenli kumaşların yanı sıra, Fransız şifonları, tül ve saten kumaşlar, püskül, pul – payet- sim- detaylarıyla kombinlenmiş.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN