Mankenlik Jübilesini İzmir’de Yaptı, Güzellik Merkezini de İzmir’de Açtı

Meslekte 21 senesini geride bırakan Şenay Akay, kendisi gibi mankenlikten gelen ortağı Songül Yıldırım ile birlikte İzmir’de güzellik merkezi açtı.Şenay Akay Derma Estetik Merkezi’ni Çiğli’de faaliyete geçiren iki güzel model, açılış günü yoğun ilgiyle karşılaştı. Modacı Ertan Kayıtken’in 1 Nisan’daki defilesinde son kez podyuma çıkarak jübilesini yapan Akay, bundan böyle haftanın 3-4 günü İzmirli hanımlarla bir arada olacak.

Meslektaşlarının pek çoğu dizi oyunculuğu ve şarkıcılığı seçerken kendisi güzellik sektörüne el atan ünlü model, “İzmirli hanımların güzelliğine güzellik katmak için bu işe girdim. Eğer insanlar kendisini İzmir’de ifade edebiliyorsa, Türkiye’nin diğer şehirlerinde de başarılı olabilirler. Bu sebeple İzmir’den iddialı bir giriş yapmayı uygun gördük” dedi. 6 yıldır sektörün içinde olan Songül Yıldırım ise Alsancak’ta ciddi ölçüde otopark sorunu yaşandığı için merkezi Çiğli’de açmaya karar verdiklerini belirterek, “450 metrekarelik birimimizde her türlü güzellik ve cilt bakım uygulaması yer alıyor.

Bünyemizde psikolog ve diyetisyenimiz de var. Cilt bakımı ve zayıflama konularında oldukça iddialıyız. Ayrıca son dönemde giderek yaygınlaşan reformer pilates hizmetini de burada sunuyoruz” şeklinde konuştu. Düzenlemesi Cpmİstanbul tarafından yapılan açılış organizasyonuna katılan davetlilere, İstanbul Gourmet Ajans tarafından hazırlanan ikramlar sunuldu. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Manken, Jübile, İzmir, Güzellik Merkezi, Meslek, Şenay Akay, Şenay Akay, Derma Estetik Merkezi, Çiğli, Modacı Ertan Kayıtken, Türkiye, Alsancak, güzellik, cilt bakım, psikolog, diyetisyen, zayıflama, reformer pilates, Cpmİstanbul, İstanbul Gourmet, İzmir etkinlikleri, izmir iş hayatı, izmir güzellik, izmir bakım, izmir sağlık, izmir cemiyeti