Lösev'e Bir Tuğla'da Carrera Fitness'tan

Lösev'in yüzde 50'si lösemili çocuklara, yüzde 50'si yetişkin kanser hastalarına hizmet vermek için kuracağı hastane için başlattığı “Bir Tuğla da Sen Koy Projesi’ne Carrera Fitness & SPA’dan destek geldi.Folkart Towers'da hizmet veren Carrera Fitness & SPA Lösev'in “Bir Tuğla da Sen Koy Projesi” için düzenlenen Zumbathon etkinliği’nin sponsorluğunu üstlendi.

İzmir’in tanınmış Zumba eğitmenleri Pelin Çevik ve Nursen Akat'ın koordinatörlüğünü üstlendiği organizasyon ile yüzde ellisi lösemili çocuklara, yüzde ellisi ise yetişkin kanser hastalarına hizmet verecek olan Lösev'in ilk tam donanımlı hastanesine destek vermek için Türkiye’nin birçok ilinden ve yurtdışından eğitmenler ile çok sayıda Zumba gönüllüsü Carrera Fitness & Spa da buluştu.

Deneyimli zumba eğitmenleri önderliğinde gerçekleştirilen etkinlikte, 450 zumba gönüllüsü yüksek tempolu müzik eşliğinde ter döktü.

Paylaşarak Çoğalan Sevgiye İnanıyoruz

Organizasyon ile ilgili açıklamada bulunan Carrera Fitness & SPA Ceo'su Hüseyin Valentino Erikçi; ''Sporun, dansın ve insanlığın çok güzel bir amaç için birleştiği bir etkinliğe imza attık. Katılan ve destek veren herkese sonsuz teşekkürler. Biz her sosyal sorumluluk projesinde yer almaya çalışıyoruz, ve herkesi bu konuda duyarlı olmaya davet ediyoruz. Çünkü paylaşarak çoğalan bir sevgiyle hayata bakıyoruz'' dedi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Lösev, Carrera Fitness, SPA, Folkart Towers, Zumbathon etkinliği, Pelin Çevik, Nursen Akat, Türkiye, yurtdışı, zumba eğitmeni, Organizasyon, Hüseyin Valentino Erikçi, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti