HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 31 Mayıs 2019

LÖSEV Aileleri Geleneksel İftar Yemeğinde Buluştu

Magazinizmir
Türkiye’nin dört bir yanında Lösemili Çocuklar ve Aileleri Geleneksel LÖSEV iftar yemeklerinde buluşuyor. Türkiye genelinde hayata geçirilen iftar yemekleri kapsamında Aydın Buluşması 29 Mayıs’ta gerçekleşti.

Ekonomik zorluklar içinde uzun bir tedavi sürecinden geçen lösemili çocuklar ve ailelerine yalnız olmadıklarını hissettirmek ve moral kazanmalarını sağlamak amacıyla düzenlenen ve Türkiye’nin dört bir yanında hayata geçirilen geleneksel LÖSEV iftar yemekleri Aydınlı Ailelerini bir araya getirdi.

Aydın’da LÖSEV’e kayıtlı lösemi ve kanser hastaları iftar yemeğinde buluştu. Aydın Hasmahal Restoran’ın ev sahipliğinde bir araya gelen, Aydın’da yaşayan hasta ve ailelerinin katılımıyla gerçekleşen iftar yemeğinde oruçlar dualarla açıldı. Bir arada olmanın mutluluğunu yaşayan aileler, bağışçılara dualarla teşekkürler ederek, LÖSEV çatısı altında buluşmaktan duydukları memnuniyeti de dile getirdi.

İftar programlarının Ege Bölgesi için Muğla organizasyonu ise 30 Mayıs tarihinde Fethiye’de, Kale Park Restoran’da, 100 kişinin katılımıyla gerçekleşecek iftar akşamıyla devam edecek.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN