HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 10 Ekim 2017

Loco Noches'le Taçlandı

Magazinizmir
Kısa süre önce Alsancak Dr. Mustafa Enver Bey Caddesi'nde Loco'yu hizmete açan Farin Kimya Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ertin, yatırımını Noches Restaurant Bar ile taçlandırdı.

Açtığı mekanlar ile İzmir'e değer katan iş adamı Murat Ertin, yatırım yapmaya devam edeceklerini açıkladı. Aralık 2017'ye kadar iki ayrı mekan açılışını daha aynı bölgede gerçekleştireceklerini belirten Ertin "Noches Balık ve Noches Business Jazz Club dört ay içerisinde Alsancak'ta hizmete girecek. Noches Balık'ın menüsünde, pizzasından palellasına kadar balıkla ilgili her türlü yiyecek yer alacak" dedi.

Loco'da Kübalı garsonların çalıştığını, Kübalı dansçı kızların performans sergilediğini belirten Murat Ertin, Loco'nun çılgın ve deli anlamına geldiğini söyledi. Ertin bu mekanı pastoral bulduğunu, mutfağında İspanyol ve Küba yemeklerinin piştiğini belirtti. Noches Restaurant Bar'da üç ayda bir menü yenilenecek. Mekan, dünya mutfağıyla hizmet vermeye başladı. Aynı anda 200 müşteriyi ağırlayabilen mekan, sabah saat ondan gece ikiye kadar hizmet veriyor. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN