HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 26 Ekim 2017

Lezzet Şövalyeleri 360'da Buluştu

Magazinizmir
Chaine Des Rotisseurs İzmir grubu, 360 Entertainment'in kurucu ortaklarından Şef Mike Norman'ın konuğu oldu. Gece, Hilton Garden Inn 360 İzmir Restaurant & Bar'da gerçekleşti.

Davete, grubun toplam 57 üyesi katıldı. İzmir dışında da pek çok mekana sahip olduğunu söyleyen davetin ev sahibi dünyaca ünlü Şef Mike Norman, ''Chaine Des Rotisseurs İzmir üyelerini ağırlamak benim için büyük keyif. Şimdiye kadar Chaine Des Rotisseurs üyelerini çeşitli ülkelerde yaklaşık on kez ağırladım. Bu organizasyonu ilk defa İzmir'de yapıyorum. Bu benim için büyük keyif. İzmir'e ve İzmir'deki Chaine Des Rotisseurs üyelerine teşekkür ederim'' dedi.

Mike Norman'ın Türkiye'deki en özel ve önemli şeflerden olduğunu söyleyen Chaine Des Rotisseurs Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve İzmir Başkanı İş Adamı Bülent Akgerman ise, ''Ne mutlu ki bu akşam Mike Norman mutfağın başındaydı. Chaine Des Rotisseurs için menü tasarımından lezzet, yemek, içecek eşleşmelerine, ilkleri yaşadık. Üyelerim adına heyecan duydum. Menü dışında enteresan içecek tadımları da yapıyoruz. Su, kahve tadımı planlıyoruz. Sadece yiyecek değil, içeceklerde de enteresan etkinliklerimiz oluyor'' dedi. Dünyanın en eski gastronomi kulübü olan Chaine Des Rotisseurs'ün İzmir grubunun üye sayısı, Antalya'dan İzmir'e yerleşen Esra Duran'ın kabul edilmesiyle 57'ye ulaştı.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN