Laika Beach 13 Haziran'da Açılıyor

Özel, ayak yakmayan kumların bitiminde çimlerin ve palmiyelerin size eşlik edeceği Laika Beach’te, keyifli ve eğlenceli bir tatil sizi bekliyor.BPS Balance Pilates Studio ortaklığıyla spor uzmanı Ertuğ Akgüner eşliğinde pilates, personal training ve masaj hizmeti ile günün tüm yorgunluğunu atabileceğiniz Laika Beach, Çeşme, Paşalimanı’nda sizi bekliyor. Denizin üstüne kurulmuş olan özel çardaklarda dinlenme ya da beach voleybol gibi aktviteleri bulunan Laika Beach, müşterilerine eğlenceli ve huzulu bir tatil fırsatı sunuyor.

Laika Beach, yaşam koçu Zekiye Sönmez ile SCIO Quantum Blofeedback cihazı ile değerlerinizi ölçüp, daha sağlıklı bir tatil geçirmenizi de sağlıyor. Özel havuz partileri, defile ve düğün organizasyonları ve davetlere de ev sahipliği yapan Laika Beach, çocuklar için sunduğu spor aktiviteleri ile ailelerin daha rahat bir tatil geçirmesini sağlıyor. Akşamları restoran olarak hizmet veren Laika Beach, 13 Haziran’da açılıyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Laika Beach çeşme, palmiye izmir, Balance Pilates Studio izmir, pilates izmir, personal training izmir, çeşme paşalimanı izmir, beach voleybol izmir, Zekiye Sönmez, havuz partisi izmir, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti