HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 21 Haziran 2017

Küçük Kulüp'te Şampiyonlar Belli Oldu

Magazinizmir
Küçük Kulüp'ün tenis kortlarının kurucularından ve İzmir’de tenis sporunun gelişmesine önderlik etmiş Jim Giraud’un anısına düzenlenen Jim Giraud Çift Erkekler Tenis Turnuvası’nda kupalar sahiplerini buldu.

Bu sene 25.si düzenlenen Jim Giraud Tenis Turnuvası’nda İzmir’in en iyi raketleri 10 gün boyunca zafer için kortlardaydı. Turnuvanın finalinde Eray Ertuğ-Barış Mert ikilisi Doğan Koçan-Hüsnü Hatipoğlu ikilisini 6-3 ve 6-2’lik skorla yendi. Şampiyon ekip kupasını Jim Giraud’un torunu Aude Ragusin’in elinden aldı.

Ceylan Şenocak ve Kadir Başköy turnuvanın centilmen sporcuları seçilirken, maçlarda gösterdikleri başarılar ile Emir Hıdır en iyi servis, Levent Çakırer en iyi backhand, Mustafa Çapkan en iyi forehand madalyalarının sahibi oldular. Ayrıca en centilmen taraftar Zeynel Polat ve İrfan Altıntaş da plaketle ödüllendirildi. Küçük Kulüp’te 25. Hizmet yılını dolduran kort görevlisi Memet Kaygusuz’a ise 25. yıl hizmet plaketi Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik tarafından verildi.

Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik yaptığı konuşmada "Kortlarımız Türkiye’nin sayılı kortlarından biri haline geldi. Kulübümüzün kortlarının kurucularından Jim Giraud’un anısına düzenlediğimiz Çift Erkekler Tenis Turnuvası’nda İzmirli tenisçileri kortlarımızda misafir etmekten mutluyuz. Önümüzdeki sene turnuvamızı Vefa Turnuvası olarak adlandırarak kapsamını genişleteceğiz. Turnuvamızı her sene kulübümüzün bugünlere gelmesinde emeği geçen farklı bir kişiye adamak istiyoruz. Yıllar geçtikçe gücüne güç katan kulübümüzde daha nice başarılı turnuvalarda birlikte olmak hedefindeyiz" dedi.

Turnuva final partisinde DJ eşliğinde keyifli saatler geçirildi ve şampiyonluklar kutlandı.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN